Karuseļveida arhivēšanas sistēmas

Vācijas rūpnīcas "Waller" kartotēku sistēma ir moderns un izsmalcināts līdzeklis biroja dokumentu uzglabāšanā, kas palīdz ietaupīt telpu, laiku un naudu. Tā ir individuāli pielāgojama kartotēka ar individuāli izstrādātām failu mapēm un ļoti efektīvu failu kārtošanas sistēmu dokumentu uzglabāšanai.

Waller sistēma ietver individuālas failu mapes, kas ir iekārtas vertikāli no līmeņa vai sliedes ar redzamu muguriņu. Svarīgi ir tas, ka datus var nolasīt tieši no muguriņas, izmantojot pašlīmējošās krāsu uzlīmes, kas ir piestiprinātas uz mapes muguriņas saskaņā ar klienta izvēlēto kodēšanas sistēmu .

Izmantojot šo krāsu kodēšanas sistēmu jebkurš failu uzglabāšanas iedalījums ir iespējams:

  • alfbētiskais; - ciparu.
  • burtu-ciparu; - pēc dzimšanas datuma.
  • pasta indekss; - pēc datora skaitļu.
  • atsauču.
  • var būt arī īpaši noteikts iedalījums.

Vertikāli iekaramā failu sistēma ietver ļoti skaidru indeksācijas modeli. Faili tiek glabāti Waller karuseļu skapjos vai atklātos karuseļos. Abas alternatīvas ir ļoti efektīvas un piedāvā lielisku platības taupīšanu. Lai gan Waller karuseļu skapis 91/5 ir tikai 2 metru augstumā, 83 cm platumā un 86,5 cm dziļumā, tajā varat uzglabāt līdz 2500 failiem (atkarībā no muguriņas biezuma un failu blīvuma ). Tas nozīmē, ka vienā skapī var uzglabāt līdz pat 10 metriem dokumentu! Skapja līmeņi ir regulējami jebkurā augstumā un tos var klusi pagriezt jebkurā virzienā, jo aprīkoti ar brīvi ritošu lodīšu gultņiem.

Platības taupīšana:

Šādi salīdzinājumi parāda, cik ekonomiska ir Waller kartotēka birojā. Lai uzglabātu aptuveni 10 metrus failus Waller skapjos, ir nepieciešams platums 83 cm (vienkāršām kartotēkām: 2 m) un dziļums 86.5 cm. Tas nozīmē, ka telpas ekonomija līdz pat 60%! Platībā 0,71 kvadrātmetri ļauj uzglabāt līdz pat 2500 failiem.


<
AKCIJA
PARTNERI