Konsoļu plaukti G90

Konsoļu plaukti ir ideāli, lai uzglabātu gargabala preci un negabarīta kravu, kā piemēram, tērauda profilus, caurules, zāģmateriālus, mēbeles, u.tt.

Piedāvājam konsoļu plauktus ar šādiem izmēriem:

  • Kolonnas augstums: līdz 9000 mm
  • Slodze uz konsoli: no 500 līdz 1500 kg
  • Konsoles garums: no 600 līdz 2500 mm
  • Kolonnas perforācijas solis: 100 mm

Mūsdienu konsoļu plaukti nodrošina telpu platības ekonomiju uzglabājot negabarīta un gargabalu preci. To uzstādīšana ļauj daudz ātrāk iekraut un izkraut preces un garantē elastīgākus uzglabāšanas nosacījumus.

Konsoļu plaukti sastāv no īpašas stiprinājumu sistēmas, no divām vai vairākām nesošām konsolēm un vertikāliem balstiem. Balstu un konsoļu skaitu nosaka uzglabājamo preču svars un to izmēri.

Konsoļu plaukti pieļauj montēt tos gan tradicionāli horizontāli , gan noteiktā leņķī attiecībā pret vertikālo balstu. Izturību un stabilitāti tieši ietekmē paliekošais attālums starp balstiem. Viena no galvenajām balstu priekšrocībām ir standarta stiprinājumi, kurus var savienot virknē nepieciešamā garumā.

Konsoļu plauktu sistēmas izmanto frontālai preču iekraušanai un izkraušanai. Tie var būt gan vienpusējā, gan divpusējā izpildījumā. Divpusējie konsoļu plaukti iztur lielākas slodzes nekā vienpusējie. Tā iemesls skaidrojams ar to, ka uzglabājamo preču masa tiek sadalīti starp vertikālajiem balstiem vienmērīgāk.

Plaukta kolonnās tiek nodrošināts perforācijas solis 100 mm. Pateicoties tam plauktus var optimāli sakārtot drošai noteiktu preču glabāšanai.

Konsoļu plaukti ir piemēroti, lai uzglabātu mēbeles, koka un metāla profilus, caurules un citas gargabala un negabarīta kravas.

Priekšrocības:

  • viegli uzstādīt;
  • viegli regulējas, lai uz tiem varētu izvietot dažādu izmēru kravu;
  • ērta piekļūšana uzglabājamām precēm; plaukti komplektēti ar īpašiem turētājiem, kas ļauj uzglabāt noteikta veida kravu.

<
AKCIJA
PARTNERI